Dolgozz velünk, legyél a csapatunk tagja!

Érdekel az egészségtudatos életmód? Van tapasztalatod az online marketingben vagy az értékesítésben? Ügyesen a kezedben tartod a dolgokat? Szívesen dolgoznál egy fiatalos, vidám csapatban?

Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, akkor jelentkezz hozzánk!

Irodai munka - Online és offline értékesítés támogatás

Főbb feladatok:

    - online marketing folyamatokban való részvétel, támogatás

    - új partnerek felkutatása, újonnan induló viszonteladói rendszerünk elindítása

    - számlázási feladatok ellátása

Elvárások:

    - Önálló munkavégzés

    - Precizitás

    - Jó kommunikációs készség

    - Ügyfélbarát szemléletmód

    - Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

    - B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

    - Számlázó programok ismerete

    - Értékesítésben szerzett tapasztalat

    - Online marketing tapasztalat

    - Alapvető informatikai ismeretek

    - Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:

    - Versenyképes fizetés

    - Céges mobiltelefon

    - A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

    - Hosszútávú, stabil munkalehetőség

    - Fiatalos, vidám csapat

    - Nagyfokú szabadság a munkavégzésben

    - Ingyen kávé ;)

Munkavégzés helye: Nagytarcsa

Munkaidő: Teljes munkaidő (8:00-16:00)

Jelentkezés módja: E-mailben, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a kata@o3w.hu címen.